.
.

Svet podujatí

.

9. kolo nadstavby volejbalovej extraligy Hit UCM Trnava – VK Eperia Prešov


V extraligovom zápase medzi Hit UCM Trnava sa stretli družstvá už s istou účasťou v play off.
Prešov v ostatných ôsmych zápasoch neprehral ale Trnava chcela túto sériu zastaviť. Diváci videli zaujímavý bojovný zápas.
V prvom sete po sľubnom začiatku začali Trnavčanky robiť priveľa chýb na útoku a stratili ho. V druhom sete dokázali s Prešovčankami držať krok, ale v koncovke zostali pokojnejšie hráčky Prešova.
V treťom sete sa pokúsili o obrat univerzitné domáce hráčky a od 1/2 setu si svojou presnou a razantnou hrou vynútili štvrtý set.
V ňom sa zdalo, že zápas sa rozhodne v piatom sete, keď v úvode setu viedla Trnava 7:2, ale niekoľko dlhších výmen v prospech Prešova presunul psychickú pohodu na hostí, ktorí si z Trnavy odnášajú 3 body.
Hit UCM Trnava v posledom zápase nadstavby cestuje do Zvolena a následne sa bude sústrediť na 1. kolo štvrťfinále play off.
Proti favoritovi VK Slávia UK Bratislava sa v Trnave v odvete predstaví v sobotu v MŠ hale 25.3.2017 od 19.00 hod.

foto: Marián Bartoš
Text: HIT Trnava

Diskusia

komentárov



Mladý, dynamický fotoreportér s dušou pretekára, ktorého najviac oslovuje auto-moto šport, nepohrdne ani náročnými bežeckými pretekmi a rád si oddýchne pri kultúrnych podujatiach a na dobrom festivale modernej a klasickej hudby.


Verified by MonsterInsights