.
.

Svet podujatí

.

Aqua Run – ČSOB Zimná desiatka 2016


Nedeľné ráno nevyzeralo veľmi sľubne čo sa týka počasia. To sa ale napokon umúdrilo a z oblohy ustúpili mračná a pustili kúsok slnka na beh žiaducich účastníkov behu nesúcim názov Aqua Run.
Tento beh bol tretím no zároveň aj posledným behom ČSOB Zimnej série konajúcom sa v areáli x-bionic® sphere (bývalý Elements Resort).
Krásny nový areál na kraji Šamorína v časti Čilistov, privítal veľké množstvo bežcov a divákov, ktorí prišli podporiť svojich známych,
aby sa im čo najlepšie darilo.
Skoro na 500 účastníkov čakala 12 a 6 km trasa. V detskej kategórii 300, 600 a 800 m. Tak ako to bolo aj v predchádzajúcej sérii.
Trať bola rôzneho podkladu. Bežci sa takto mohli popasovať s trávnatým, kamenistým, pieskovým i asfaltovým povrchom, ktorý bol ešte k tomu aj mokrý. No ale nerobilo im to žiadny problém, ako napovedajú výsledky časov, tak trasu bravúrne zvládli za rekordné časy.
Výsledky TU:http://www.sportsofttiming.sk/sk/zavod/overview/1761
Do cieľa dobehli všetci bežci, kde sa mohli radovať z medaily, ktorá čakala na bežcov, ktorí sa zúčastnili predchádzajúcich sérií.
Takým malým prekvapením od x-bionic® aquatic sphere  pre všetkých účastníkov pripravil špeciálnu ponuku a to, že všetci bežci získali zľavnený vstup do vodného sveta. Taký relax vo vodnom svete padol isto mnohím na úžitok.
O celý priebeh behu sa starala agentúra BE COOL, ktorá neodmysliteľne zastrešuje celú ČSOB zimnú sériu.
Verím tomu že si všetci dobre zabehali a tešia sa na najbližší beh.
Viac informácii TU:http://beh.sk/pretek/csob-zimna-seria-2016-3/

Foto a text: Marián Bartoš

Diskusia

komentárovMladý, dynamický fotoreportér s dušou pretekára, ktorého najviac oslovuje auto-moto šport, nepohrdne ani náročnými bežeckými pretekmi a rád si oddýchne pri kultúrnych podujatiach a na dobrom festivale modernej a klasickej hudby.


Verified by MonsterInsights