.
.

Svet podujatí

.

Dvojdňový Sony Xperia Snowboard Fest 2014 ponúka množstvo atrakcií pre divákov aj ich deti


ŠTRBSKÉ PLESO – Štrnásty ročník Sony Xperia Snowboard Fest zaradený do série World snowboard tour ponúkne 14. a 15. februára na Štrbskom Plese popri špičkovom snowboardovom zážitku aj tučnú nádielku sprievodných akcií, zábavy a športových aktivít pre deti!

Zo slovenských jazdcov si už podal prihlášku náš najlepší snowboardista Matej Matys, ktorý vlani obsadil dvanástu priečku. Prvenstvo v minulom ročníku na Štrbskom Plese vybojoval Slovinec Aljoša Krivec.

Program sa začína už v piatok 14. februára o 12.00 hodine, keď organizátori otvoria v areáli bary, rozbehnú súťaže o ceny a začne sa aj hudobný program s množstvom DJ-ov. Od 18:00 do 20:00 sa následne uskutoční prvá časť športového programu, keď jazdci absolvujú prvý oficiálny tréning pod umelým osvetlením!

Po tréningu o 20:00 štartuje novinka, ktorou bude zahrievacia warm-up party Red Bull Silent Disco. V rámci nej hrajú dvaja Dj-ovia, ľudia majú slúchadlá s wi-fi a vyberajú si, koho produkciu chcú počúvať a s kým sa lepšie zabavia. V takomto unikátnom súboji sa stretnú momentálne najsledovanejší slovenský DJ Vec a vychytený pražský rezident DJ Trafik.

Na druhý deň sa program začína od 15:00. Diváci si vychutnajú kvalifikačné aj finálové jazdy nielen naživo, ale vďaka trom kamerám aj v detailných spomalených a opakovaných záberoch aj na veľkoplošnej obrazovke. Navyše ich obraz zavedie na miesta v zákulisí, keď kamera ponúkne aj jedinečné pohľady do back stage zóny.

Tesne pred finálovými jazdami, ktoré sa začnú o 19:30, nabudí jazdcov aj divákov živé vystúpenie bubeníckeho zoskupenia Tambores! Po finále sú na programe tzv. Fínske jazdy, keď desiatka najlepších borcov predvedie tesne za sebou svoje najlepšie triky.

„Po minuloročnom úspechu sme do sprievodných aktivít opäť zaradilia aj tzv. Snowboard Fest Young Stars,“ dodáva za organizátorov Jozef Murín z Boardcore Agency. „Deti od 3 do 10 rokov si môžu skúsit základy snowboardingu pod vedením profesionálnych inštruktorov.“

Snowboardová škôlka sa začína v sobotu o 9:00 a potrvá do 14:00 hodiny. Počas celej akcie sú pre malých návštevníkov pripravené aj služby animátorov, chýbať nebude ani detský kútik v reštaurácii Slalom priamo na zjazdovke Interski, kde sú pripravené hry a zábava s tímom animátorov. Vstup do detského kútika je pre registrované deti zadarmo.

Viac info na www.snowbordfest.sk

Diskusia

komentárov
Verified by MonsterInsights