.

Svet podujatí

.

Fotogaléria Prestigio City Triathlon 2014 – ženy

V nedeľu sa v Bratislave uskutočnili finálové preteky Prestigio City Triathlon 2014. Po semifinálovej veternej sobote na pretekárov čakala upršaná nedeľa. Kuchajda mala len 14°C a vzduch bol na tom ešte horšie, len 12°C. Na nálade nepridal síce mierny, ale stály dážď, ktorý pri cyklistike spravil z cesty klzisko. Doplatilo na to viacero pretekárok a pretekárov. Hlavné preteky boli nabité triatlonovými osobnosťami v rámci Európskeho poháru žien aj mužov. Top favorit medzi mužmi, Richard Varga, skončil na 2 mieste, 5 sekúnd za víťazným Nemcom Justusom Nieschlagom. Medzi ženami v Európskom pohári zvíťazila Nemka Sophia Saller. V Slovenskom pohári boli víťazmi medzi mužmi Austrálčan Chris Wigel a medzi ženami naša juniorka Ivana Miklóšová.

Páči sa ti niektorá fotografia a chceš ju mať bez loga a v plnom rozlíšení? Navštív a objednaj si ju na  www.photocrew.eu!