.
.

Svet podujatí

.

Golfové ihrisko pod Tatrami ovládli bežci a nordic walkeri


2. kolo Zimnej bežeckej série Black Stork Run pre Kamasa a Holečkovú

Veľká Lomnica, 14.12. 2014

Golf Resort Black Stork sa stal počas víkendovej soboty dejiskom 2. podujatia Zimnej bežeckej série. Areál vo Veľkej Lomnici privítal za príjemného slnečného počasia tentokrát namiesto golfistov viac ako stovku priaznivcov behu a nordic walkingu zo Slovenska, Nemecka a Poľska.

Pretekalo sa na okruhu v dĺžke 3,5km na golfovom ihrisku odkiaľ si všetci účastníci aj diváci mohli vychutnať nádherné výhľady na slnkom zaliatu scenériu Vysokých Tatier.

Bežci súťažili na trase, pozostávajúcej z 2 okruhov, zimný nordic walking mal polovičnú vzdialenosť.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAAbsolútne najrýchlejšie časy na 7km dlhej trati dosiahli Tomáš Kamas zo Spišskej Novej Vsi a Zuzana Holečková z Krompách. Víťazmi zimného nordic walkingu sa stali Slavomír Kopáč z Liptovskej Tepličky a Radana Gašperová z Gerlachova. V príjemnej predvianočnej atmosfére bolo celkovo rozdelených 25 medailí v rôznych vekových kategóriách.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAZimnú bežeckú sériu, organizuje Sport Club 1896 Štrbské Pleso, o.z. v spolupráci so Združením cestovného ruchu Vysoké Tatry. V rámci série sa uskutočnia v mesiacoch, január a február ešte 2 ďalšie behy v rôznych lokalitách regiónu Vysokých Tatier. Centrom nasledujúceho behu “Karpatia Run” bude Tatranská Lesná, odkiaľ sa pobeží na trase do Starého Smokovca a naspäť k penziónu Karpatia, podľa ktorého je pomenované 3. kolo Zimnej bežeckej série.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Golfový rezort Black Stork vo Veľkej Lomnici, kde sa okrem behu uskutočnia aj záverečné preteky v tomto roku pre všetkých priaznivcov nordic walkingu.

Diskusia

komentárov
Verified by MonsterInsights