.
.

Svet podujatí

.

KOŠICE NIGHT RUN 2014 – necelý mesiac pred štartom vyše 1000 zaregistrovaných bežcov


kosice_night_runKošický nočný beh, ktorý je z roka na rok populárnejší, sa blíži. Už dnes je isté, že po západe slnka sa v centre Košíc stretne viac ako tisíc nočných bežcov. Na štart sa postavia 5. 9. 2014. Tisícou zaregistrovanou sa stala Daniela Dvončová z MIRON team.

 

Svoje sily a schopnosti si zmerajú rekreační i profesionálni bežci na 10 kilometrovej trati, ktorá opäť povedie historickým centrom. Okrem nenahraditeľnej nočnej atmosféry a povzbudzovania, ktoré robia tento beh výnimočným, čaká na športovcov i návštevníkov popri trati aj atraktívny kultúrny program, tombola pre bežcov a iné prekvapenia. Súčasťou KOŠICE NIGHT RUN 2014 je aj zvýhodnený registračný poplatok, ktorý môžu bežci využiť ešte do 2.9.2014.

 

Tohtoročnou novinkou je navýšenie trate z pôvodných 9,170 km na rovných 10 km. Pôvodná trasa, ktorá vedie historickým centrom Košíc, bude rozšírená o ďalšie ulice. Konkrétne sa to týka Pribinovej, Mojmírovej a Bočnej. Detailnú mapu nájdu záujemcovia na webe www.kosicenightrun.sk, rovnako ako všetky organizačné pokyny. Jedinečná atmosféra, ktorou sa môže toto podujatie právom pýšiť, tak bude trvať o čosi dlhšie, konkrétne o necelý kilometer.

Detaily o podujatí nájdeš v našom kalendári športových podujatí.

Diskusia

komentárov
Verified by MonsterInsights