.
.

Svet podujatí

.

KOŠICE NIGHT RUN 2014 – už dnes sa na štart postaví takmer 2000 bežcov


kosice_night_runKOŠICE NIGHT RUN 2014 – už dnes sa na štart postaví takmer 2000 bežcov

Metropola východu dnes privíta tisícky športových nadšencov. Či už si obujú bežeckú obuv, alebo budú povzbudzovať, jedinečnú atmosféru akou je toto podujatie známe, si prídu vychutnať masy ľudí.

Tretí ročník prináša niekoľko noviniek. Bežcom odpadla povinnosť odovzdať merací čip po dobehnutí, stáva sa súčasťou ich štartového čísla. Športovci rovnako uvítali predĺženie trate na rovných 10 km, čím sa beh zaradil do kategórie 10K známej po celom svete. Jeden okruh už tradične zabehnú aj deti z košických základných škôl.

Podujatie Košice night run nie je určené iba športovcom, popri trati je pripravený bohatý sprievodný program. Desaťkilometrovú trasu oživia stage (Piano café stage, Madrid stage, Jazz club stage, Retro stage, Zvonárska stage, Thália stage), ale aj bubnová show Campana Batucada. Bubnovať sa bude aj pri soche Sándora Máraia, kde sa predstaví košická bubnová show. Súčasťou programu bude aj špeciálne nasvietená socha Immaculata. Krátko pred štartom sa športovci môžu rozhýbať pri rozcvičke Astoria fit, hlavný program bude sústredený na námestí pred OC Aupark. Hudobne večer spríjemní niekoľko dídžejov i Dj´s party Rádia Košice.

Nadšenci behu sa v metropole východu stretnú už dnes 5.9.2014 o dvadsiatej. Registrácia je možná ešte do 16.00 v predajni EXIsport v OC Aupark Košice.

Podujatie si vyžiada aj dopravné obmedzenia, Senný trh a okolie Námestia osloboditeľov uzavrú o 18.00. Ulice, po ktorých sa bude bežať uzavrú o 19.00, uzávierka by mala potrvať najneskôr do 22.00. Viac informácií a mapu nájdete na: www.kosicenightrun.sk,www.radiokosice.sk. Rovnako ako všetky organizačné pokyny a dopravné obmedzenia.

Diskusia

komentárov
Verified by MonsterInsights