.
.

Svet podujatí

.

METALLICA M72 World Tour bude v kine


Prvý z dvoch večerov vysielaných naživo z Arlingtonu v Texase, kedy turné Metallicy M72 World Tour vtrhne na plátna kín po celom svete.
Bezprecedentná globálna udalosť – dva koncertné večery M72 World Tour, ktoré budú prenášané naživo z texaského AT&T Stadium v Arlingtone. Každý večer bude mať kapela pripravená iný zoznam skladieb zo svojej viac ako 40-ročnej kariéry. Od debutu Kill ‚Em All z roku 1983 až po dlho očakávaný nový singel 72 Seasons z roku 2023.

Dvakrát nebudete počuť rovnakú pieseň. Počas oboch nocí odohrajú viac ako 30 svojich skladieb a ani jednu nezopakujú v oba večery.

M72 World Tour ohromí odvážnym kruhovým dizajnom pódia, ktoré premiestni slávny Metallica Snake Pit do centra a zároveň poskytne fanúšikom kompletný 360 ° výhľad na show z každého miesta štadióna. Vďaka snímaniu koncertu na mnoho kamier dookola budete mať pocit, že ste priamo uprostred diania, nech ste kdekoľvek na svete.
Jedná sa o špeciálnu dvojdňovú udalosť, dva odlišné koncerty, tak neváhajte a kúpte si vstupenky na oba večery, aby ste si užili plný metalový zážitok.
Upozorňujeme, že ide o tzv. oneskorený priamy prenos. Vzhľadom na to, že sa koncerty odohrávajú v Texase, sú tieto projekcie premietané oneskorene, aby vyhovovali miestnemu časovému pásmu.

V kinách jedine 19. augusta 2023 a 21.augusta 2023!

Diskusia

komentárovActiveLand.sk team


Verified by MonsterInsights