.
.

Svet podujatí

.

Noční bežci zaplavia Košice už budúci týždeň


Na štart Košice Night Run sa rekreační i profesionálni športovci postavia už druhého septembra, piaty ročník Košického Nočného Behu povedie historickým centrom Košíc.

Bežci budú môcť svoje natrénované kilometre zúročiť v piatkový večer (2.9.2016), ktorý bude patriť športu i umeniu. Originálnu dráhu ovládnu po 20.00 h., popri dráhe a na hlavnom pódiu však opäť organizátori pripravili atraktívny hudobný program, ktorý štartuje o 18.00 pri Dolnej Bráne. Košice Night Run už 5 rokov spája bežcov a ich fanúšikov, ktorí cestu do tohtoročného Európskeho mesta športu merajú z celého Slovenska i zahraničia.

Hudobné pódiá, dídžeji pri trati, rozcvička pred behom či súťaže sú len malou ochutnávkou piatkovej ponuky. Na samotný beh sa prihlásili stovky milovníkov športu, 1000. zaregistrovaným sa stal Norbert Haľko z Čane.

Prvých 2000 zaregistrovaných bežcov čaká aj technické tričko na behanie v originálnom dizajne, rovnako budú po dobehnutí odmenený medailou s logom podujatia. Súčasťou štartového čísla je merací čip. Svetová kategória 10K, do ktorej sa Košice Night Run klasifikuje, ponúkne bežcom atraktívnu osvetlenú trať vedúcu historickým centrom Košíc, sprevádzať ich už tradične bude bubnová šou Campana Batucada.

KOŠICE NIGHT RUN je beh, ktorý spája šport a zábavu. Staňte sa jeho súčasťou, zaregistrovať sa môžete aj dnes na www.kosicenightrun.sk. Pozor, počet bežcov je limitovaný.

Diskusia

komentárovActiveLand.sk team


Verified by MonsterInsights