.
.

Svet podujatí

.

Nová sezóna na Slovakia Ringu odštartovala.


Prvý hlások burácajúcich motorov bolo možné počuť v šírom okolí Orechovej Potône počas desiateho kalendárneho víkendu.
Od skorého sobotňajšieho rána to na Slovakia Ringu, začalo žiť. Mechanici nestíhali sviečky meniť, keďže ich horlivý pretekári súrili,
aby mohli nasadnúť do štvorkolesových tátošov. Každý sa ponáhľal na štart, aby mohol začať motoristickú sezónu na okruhu, ako sa patrí.
Prvým závodom v trochu inom šate sa na Slovakia Ringu sa predstavil Rally Cross.
Na štart sa postavilo už o 9 hodine zopár jazdcov, ktorý sa pripravovali tréningami. V poobedňajších hodinách už na štarte čakala drvivá vedšina pretekárov,
aby sa zúčastnila prvej série rozjázd. Jazdilo sa do stmievania, pokým ešte kúsok slnečných lúčov dopadal na asfalt.
Vlastný wellness u vás doma? :) NovýNábytok.skZačalo sa ešte skôr.Už pred ôsmou hodinou bolo možné vidieť prvé vtáčatá a to Juniorov s Maďarskej Republiky na svojich ochočených strojov Suzuki Swift.
Po nich sa na štart pripravovali pretekári na Astrách,tiež s Maďarska.A v poludňajších hodinách už závodily všetci pretekári s Čiech, Rakúska a Slovenska.
Počas víkendu prišlo viac ako 6000 divákov povzbudiť pretekárov a pozrieť si napínavé súboje, pri ktorých tuhla krv v žilách.
Takýto bol víkend na okruhu s ktorého Vám prinášam maxi fotoreport.
Bližšie informácie o tomto auto-moto podujatí, tak ako aj výsledky pretekov si môžte pozrieť TU:http://www.slovakiaring.sk/novinky/detail/kvalitny-relykros-odstartoval-sezonu-vo-velkom-style/

Foto a text:Marián Bartoš

Diskusia

komentárovMladý, dynamický fotoreportér s dušou pretekára, ktorého najviac oslovuje auto-moto šport, nepohrdne ani náročnými bežeckými pretekmi a rád si oddýchne pri kultúrnych podujatiach a na dobrom festivale modernej a klasickej hudby.


Verified by MonsterInsights