.
.

Svet podujatí

.

Pezinok sa už po tretí krát “rozbehá “


3.ročník úspešného športovo – bežeckého podujatia Beh Pezinkom , sa odštartuje tohto roku 6.9.2014 a čaká vás krásna 8 Km trasa.

Práve v týchto dňoch na webovej stránke www.behpezinkom.com bude spustená registácia. Vy, čo ste netrpezlivo čakali na prihlásenie, máte priestor od 6.4.2014 12:00 si zabezpečiť svoje štartové číslo na preteku, kde okrem príjemného stretnutia s priateľmi, môžete preveriť svoje sily, zároveň máte motiváciu trénovať počas celej bežeckej sezóny.

Odmenou ti bude okrem skvelého pocitu a príjemne stráveného dňa aj medaila v cieli. Pre “topkárov” sú pripravené opäť veľmi zaujimavé ceny. Vrcholom už tradične bude pre bežcov večerná degustácia vín. Organizátor chystá aj ďalšie zaujimavé sprievodne akcie počas celého dňa, o ktorých bude priebežne informovať. Počet bežcov je opäť limitovaný a spomeňme si na predchádzajúci rok, organizátor musel predčasne uzavrieť registráciu.

Krásna trasa začína štartom v Zámockom Parku Pezinok, beh pokračuje mestom až k vinohradom, nadýchať sa vôňe práve zrejúceho hrozna a späť cez Radničné námestie.

Bude to naozaj krásne opäť vás priatelia bežci stretnúť na podujatí Beh Pezinkom 2014…

Viac informácií o podujatí nájdeš v našom kalendári

Diskusia

komentárov
Verified by MonsterInsights