.
.

Svet podujatí

.

Cez hornoorešanské vršky – Memoriál Františka Hečka


Kedy:
jún 24, 2017 @ 15:45 – 20:00
2017-06-24T15:45:00+02:00
2017-06-24T20:00:00+02:00
Kde:
Horné Orešany

Bežecký klub Viktoria Horné Orešany srdečne pozýva všetkých vyznávačov rekreačného behu do Horných Orešian na 37.ročník tradičného krosu

Cez hornoorešanské vršky – Memoriál Františka Hečka“,

ktorý sa uskutoční dňa 24.6.2017 v areáli TJ Iskra Horné Orešany.

Toto podujatie sa dlhodobo radí medzi známe bežecké lahôdky, o čom svedčí každým rokom narastajúci počet účastníkov. V doterajšej histórií podujatia sa na štart postavilo veľké množstvo známych bežcov zo Slovenska a Čiech.

Program bude zahájený o 15:45 štartom detských kategórií. Štart hlavného preteku je naplánovaný na 17:00. Organizátori aj tento rok do preteku zaradili aj kategóriu firemných 3 členných družstiev, a tiež kategóriu pre najrýchlejších domácich bežcov. Výsledkový servis hlavných kategórií bude spracovaný profesionálnou čipovou časomierou spoločnosťou SunBell.

Pre účastníkov hlavných kategórií majú organizátori pripravený tradičný gulášik, pivo, kofolu, tombolu a samozrejme večernú veselicu s kapelou TOP pre všetkých. Chýbať nebudú ani bufety s občerstvením a dobrá nálada.

Súčasťou večerného programu bude aj 11. ročník súťaže silákov STRONGMANN, do ktorej sa môžu prihlásiť ako bežci, tak aj nebežci, a môžu si tak  zmerať sily s ďalšími súpermi. Podujatím Vás bude slovom sprevádzať skvelý moderátor Peter MANO Tomič a o príjemné chvíle strávene v peknom prostredí na úpätí Malých Karpát sa postará organizátorský tím BK Viktoria spolu s tímom dobrovoľníkov.

Bežci, rodinný príslušníci, fanúšikovia i domáci – srdečne ste u nás vítaní a na všetkých sa už veľmi tešíme poslednú júnovú sobotu na štadióne v Horných Orešanoch.

Všetky podrobnosti ohľadne tohto podujatia si môžete prečítať aj na webovej stránke www.bkviktoria.sk.

PROPOZICIE: Propozície 2017_ZK_hornooresanske_vrsky

Diskusia

komentárov

Reviews

  • Total Score 0%
User rating: 0.00% ( 0
votes )


ActiveLand.sk team


Verified by MonsterInsights