.
.

Svet podujatí

.

CROSS DUATLON 2018


Kedy:
august 4, 2018 celý deň
2018-08-04T00:00:00+02:00
2018-08-05T00:00:00+02:00
Kde:
Malinô Brdo
Ružomberok

Posledný deň online registrácie?

Tri dni pred začiatkom Cross Duatlonu na Malinom Brde, ktorý je súčasťou série 123athlon, je dnes posledný deň, kedy sa môžete zaregistrovať do súťaže online, potom už iba na mieste. Ušetrite od 2 do 5 EUR registráciou ihneď.

Hecnite sa s kamarátom/kamarátkou!

Trúfli by ste si bicyklom z Hrabova na Malino Brdo, ale beh už nie, alebo naopak – trúfate si zabehnúť horské chodníky okolo Malina Brda, ale na dvoch kolesách vám to moc nešliape? Dajte sa dokopy! V jednote je sila a nezávisle od všetkých ostatných podujatí sa môžete prihlásiť na Cross Duatlon aj ako štafeta – jeden bicykluje, druhý beží.

Cross duatlon na žiletke

Išli by ste na Cross Duatlon, ale v garáži či pivnici vám stojí opretý len cestný bicykel, alias „žiletka“? Nevadí! Aj cestné bicykle sú v našej súťaži povolené, zaregistrujte sa ešte dnes!

Na štarte a v cieli

Štartujeme od 9. hodiny rannej, každú minútu vyštartujú na trasu dvaja pretekári. V štartovnom balíčku si nájdete fusakle 123athlon, štartovné číslo, voda, powerbar, cyklistickú fľašu, tombolový lístok a lístok na jedlo v cieli. Tam každého účastníka, vrátane štafiet, čaká aj zelená účastnícka medaila. No nielen to. Pre svoj lepší výkon o rok si v cieli Cross Duatlonu otestujte bicykle Specialized, či tenisky Salomon, oboje ako stvorené pre tento pretek.

Leto aj 123athlon pôjdu do finále

Podľa našich pretekov viete, či je začiatok, stred, alebo koniec leta. Na jeho záver pridávame tretiu disciplínu, plávanie, a tým ukončujeme sériu troch pretekov Cross Triatlonom. Z kapacitných dôvodov sme hľadali nové zázemie, keďže Liptovský Trnovec nám už pre preteky nevyhovuje a fantastické zázemie a cross trasy sme našli pri Marine Liptov v Bobrovníku. Zverejnené trasy, tak 13,5km horského bicykla, ako aj 6km behu nájdete tu. Tešiť sa môžete na stúpania lesom aj zjazdy po lúkach, lesné cestičky, výhľady na hory aj Liptovskú Maru aké ste ešte nevideli, jazdu po priehradnom múre a úplne novú triatlonovú skúsenosť. Prihlásiť sa môžete bez ohľadu na to, či ste sa zúčastnili predchádzajúcich pretekov, alebo aj ako štafeta, pričom jeden zo štafety si môže vybrať jednu alebo dve disciplíny, či budete traja alebo dvaja.

Hodnotné ceny pre prvých!
Pokiaľ ste absolvovali Nightun 10 km trať, Cross Duatlon a Cross Triatlon ako Jednotlivec – zrátame Vaše časy zo všetkých pretekov a vyhodnotíme celú sériu 123athlon, pričom prvý muž a prvý žena vyhrajú hodinky Suunto 9!

Diskusia

komentárov

Reviews

  • Total Score 0%
User rating: 0.00% ( 0
votes )


ActiveLand.sk team


Verified by MonsterInsights