.
.

Svet podujatí

.

Registrácia na Tvrďáka v plnom prúde


Tvrďák začína už svoju piatu sezónu a aj ty sa môžeš stať jeho súčasťou a môžeš sa už teraz registrovať za zvýhodnené štartovné. Na preteky v Košiciach je možne sa registrovať za nižší štartovný poplatok do 15.2.2017.

Tvrďák je prekážkový beh na 5 a viac km, kde zdolávaš rôzne typy prekážok. Bežíš, plazíš sa v blate, brodíš vo vode, preskakuješ, hádžeš na cieľ a nosíš ťažké predmety. Tvrďák otestuje tvoju športovú všestrannosť, kondíciu, silu, vytrvalosť, a trpezlivosť pri zdolávaní náročných prírodných a umelých prekážok.

Preteky sú určené pre mužov a ženy od 18 rokov. Zúčastniť sa môžu aj juniori od 15 rokov potrebujú však písomný súhlas rodiča. Organizátori však mysleli aj na deti od 8 do 14 rokov, pre ktoré je pripravený detský Tvrďák.  Pretekať môžeš ako jednotlivec, alebo v tíme. Tím musí mať troch a viac členov a má zľavu na štartovnom. Zaujímavosťou je tiež, že Tvrďák môžeš  absolvovať súťažne, vtedy sa ti meria čas, alebo v režime fitness kedy sa ti čas nemeria. Fitness režim je pre tých, ktorí si chcú Tvrďák vyskúšať vo vlastnom tempe, otestovať sa a užiť si prekážky vo svojom tempe.

Pre tých, ktorí už Tvrďák-a poznajú alebo ho priamo absolvovali, pripravil organizátor niekoľko noviniek. V Košiciach na súťažiacich budú čakať nové prekážky a hneď po štarte ich otestuje strmé stúpanie. V Banskej Bystrici to bude novinka v podobe 13+ km trate, kde si siahneš na dno síl. A v Bratislave sa zopakuje obľúbená nafukovačka. Bratislava tiež uzatvorí celú sériu Tvrďák, tzv. Tvrdú Ligu.

Keď skončíš, môžeš ďalej súťažiť v Tvrdých Hrách – fitness disciplínach ako sú preťahovanie lanom, zhyby na hrazde, kliky, výskoky na bedňu atď. Ak práve nie si bežec, na Tvrdých Hrách môžeš ukázať svoje skryté kvality.

Ak absolvuješ všetky Tvrďák preteky v danom roku ideš automaticky do Tvrdej Ligy (TL) a bojuješ o titul Tvrďák Slovensko a sponzorské ceny. Pretekár TL dostane po poslednom preteku TL tričko a TL medailu.

Štartovné je od 25 € do 40 €, podľa toho kedy sa budeš registrovať. Čím skôr tím lacnejšie. Tímy majú zľavu 2 Euro na člena a pri počte 10 zaplatených pretekárov dostanú extra voľnú vstupenku. V cene štartovného je Tvrďák medaila a občerstvenie

Informácie o dátumoch a miestach Tvrďáka nájdeš v našom kalendári.

 

Diskusia

komentárov
Verified by MonsterInsights