.
.

Svet podujatí

.

Runfest na Malinom Brde bude v znamení športu, zábavy a relaxu.


runfest-logo-2015-final-rgb-07b-610x200Rodinná bodka za prázdninami v znamení športu, zábavy a relaxu. Nadšení bežci, prírodné trate, hudobné koncerty, súťaže, rodinná atmosféra, toto všetko v jeden víkend na Malinom Brde.

V príjemnom horskom prostredí, v nezadržateľne sa blížiacom augustovom víkende na všetkých čaká pestrý program, ktorý začína už v piatok 26. augusta o 14.00 h registráciou, privítaním a výdajom štartových balíkov. O 18:00 h odštartuje kapela KISS FOREVER BAND svoju kisácku šou a navodí atmosféru na nočnú kardio zaberačku Malinou, ktorá odštartuje o 20:00 h. Hneď po nich sa účastníci môžu tešiť na spoločnú pohodičku, Vatra opekačku a na cestovateľské kino.

V sobotu 27. augusta sme pripravili bohatý program pre všetkých návštevníkov. Hneď zrána o 7:30 h odštartuje deň parkurová skupina BORN TO TRICK s rozcvičkou. O 9:15 h prídu na rad najmladší účastníci, na ktorých po odbehnutí cezpoľnej Malinovky čaká animačný program lesnou ZOO. Najdôležitejší, najdlhší, najnáročnejší a najkrajší beh Runfestu je pre nadšencov pripravený na 10:30 h. Medzičasom si môže každý vyskúšať svoje zručnosti na minipretekoch na traktorovej kosačke AL-KO s náhonom 4×4. Záujemcovia môžu spoločne navštíviť neďalekú pamiatkovú rezerváciu Vlkolínec. O 17:00 h budú lietať ruky, nohy na Ozlomkrky trati! O večerný program sa postará skupina Slobodná Európa a exhibičné vystúpenie našich parkúrových profíkov. O 20:00 h začne rozvoniavať kotlík var, ktorého úlohu pohodičky neskôr preberie apreski bar až do skorých ranných hodín. Popri skvelej zábave nás poteší prezentáciou svojich cestovateľských úlovkov Whisky zo Slobodnej Európy.

Po ťažkej noci nás zľahka opäť preberú skupinovou rozcvičkou parkuristi z Born to trick. Od 9:30 do 12:00 h zapojíme ako nohy, tak aj hlavy. Najzorientovanejšie minimálne dvojčlenné tími zabojujú Orientačnou malinovkou o víťazstvo a lákavú odmenu. Ak ste si ešte nikdy nepiekli pizzu, máte možnosť si to vyskúšať práve s nami v najnovšej rúre Beko na pizza kameni. O 11:45 h pristúpime k vyhodnoteniu, žrebovaniu cien a oficiálnemu ukončeniu podujatia kapelou King Shaolin.

Prihláste sa na stránke www.runfest.sk, zoberte svoju rodinu, priateľov a príďte si spolu s nami užiť víkend na Malinom Brde. Tešíme sa na vás, vidíme sa už o mesiac, 26.8-28.8.2016.

Diskusia

komentárov
Verified by MonsterInsights