.
.

Svet podujatí

.

Slovenský Tvrďák pripravuje ďalšiu sezónu


Tvrďák vznikol na Slovensku v roku 2013 a od svojho vzniku ho absolvovalo niekoľko tisíc mužov a žien z viac ako 15 krajín. Tvrďák je prekážkový beh na 5 a viac km, kde zdolávaš rôzne typy prekážok. Bežíš, plazíš sa v blate, brodíš vo vode, preskakuješ, hádžeš na cieľ a nosíš ťažké predmety. Tvrďák otestuje tvoju športovú všestrannosť, kondíciu, silu, vytrvalosť, a trpezlivosť pri zdolávaní náročných prírodných a umelých prekážok. Neváhaj, prihlás sa a ukáž čo je v tebe !


Preteky sú určené pre mužov a ženy od 18 rokov. Ak si občas zabeháš, zacvičíš a cítiš sa fit preteky sú pre teba. Zúčastniť sa môžu aj juniori od 15 rokov potrebujú však písomný súhlas rodiča. Pre deti od 8 do 14 rokov je pripravený detský Tvrďák.

Pretekáš ako jednotlivec, alebo v tíme. Tím musí mať troch a viac členov a má zľavu na štartovnom. Tvrďák môžeš absolvovať súťažne, vtedy sa ti meria čas, alebo v režime fitness kedy sa ti čas nemeria. Fitness režim je pre tých, ktorí si chcú Tvrďák vyskúšať vo vlastnom tempe, otestovať sa a užiť si prekážky vo svojom tempe.

KE 23.5. | 5+ Km a 2+Km
Tvrďák Východné Slovensko v železných Košiciach. Skvelá – srdečná atmosféra v Kavečanoch, nádherné prostredie. Trať nabitá prekážkami a ikonická Čierna Diera. Nové prekážky predstavíme práve tu :). Novinkou je aj trasa na 2+Km pre tých čo si chcú vyskúšať len ten najlepší odvar z prekážok.


BA 28.6. 5+ Km a 2+ Km
Najvodnatejší a najblatovejší pretek plný adrenalínu ! Po prvý krát sa predstavíme v areály X-BIONIC® SPHERE ktorý preteky opäť posunie o úroveň vyššie. Po pretekoch môžeš súťažiť v rôznych fitness disciplínach. V sprievodnom programe na teba čaká aj Ninja dráha a súťaž Oceľový Tiger, Železná Tygrica.


B. B. 6.9. | 10+ Km a 5+ Km
V športovom srdci Slovenska, konči sezóna. Tu ťa čaká najťažší Tvrďák. Vyber si 10+KM – Army trasu alebo 5+KM. Pamätaj si mostík má 731 schodov 🙂 Okolité kopce zapália tvoje lýtka do pľúc dostaneš čerstvý horský vzduch. Tu bude korunovaný víťaz Tvrdej Ligy 2020 – TVRĎÁK SLOVENSKO.

Všetky preteky sú kvalifikačné pre OCR majstrovstvá Sveta

Keď skončíš, môžeš ďalej súťažiť v Tvrdých Hrách – fitness disciplínach ako sú preťahovanie lanom, zhyby na hrazde, kliky, výskoky na bedňu atď. Ak práve nie si bežec, na Tvrdých Hrách môžeš ukázať svoje skryté kvality.

Web: www.tvrdak.sk
FB: https://www.facebook.com/tvrdakrace/
Video: https://www.youtube.com/watch?v=7J74Ie-qvWQ&feature=emb_title
Čas: 10:00 – 16:00
10.00 Malý Tvrďák
11.00 Tvrďák – štart vo vlnách v 30 min intervaloch
12.30 Tvrdé Hry – Sprievodný program
15.00 Vyhlásenie víťazov
Ročník preteku: 8. ročník
E-mail: tvrdakrace@tvrdakrace.com
Tel.: 00421 905 238 128

Diskusia

komentárov

Reviews

  • Total Score 0%
User rating: 0.00% ( 0
votes )


ActiveLand.sk team


Verified by MonsterInsights