.
.

Svet podujatí

.

Spartan Race už čoskoro v Šamoríne


Spartan Race, jedna z najpopulárnejších sérií prekážkových behov na svete, sa chystá na svoje nasledujúce podujatie v Šamoríne v termíne 3. – 4. júna 2023. Tento športový víkend bude plný adrenalínu, zábavy a prekážok pre účastníkov všetkých úrovní.

Podujatie v Šamoríne bude zahrnovať prekážkový beh, ktorý sa bude skladať z rôznych úrovní obtiažnosti a vzdialeností. Od začiatočníkov po skúsených bežcov, každý sa bude môcť zúčastniť a vychutnať si túto unikátnu výzvu. Prekážky zahŕňajú skákanie cez plamene, lezenie po reťaziach a mnoho ďalších nebezpečných a zábavných prekážok.

Spartan Race v Šamoríne sa bude konať na krásnych a dobre pripravených tratiach v okolí areálu X-Bionic Sphere, ktoré poskytujú účastníkom nezabudnuteľný zážitok. Okrem prekážkového behu, budú účastníci môcť vychutnať si ďalšie aktivity ako sú tréningové semináre, bojové umenie, yoga a ďalšie.

Spartan Race je nielen o prekážkovom behu, ale aj o spoločenskom zážitku. Účastníci budú mať možnosť stretnúť sa s rovnako naladenými jednotlivcami zo Slovenska či iných kútov sveta, vychutnať si výborné jedlo a zabaviť sa na rôznych zábavách.

Ak ste prekážkový bežec alebo len hľadáte výzvu a nový zážitok, neváhajte a zúčastnite sa Spartan Race v Šamoríne. Je to skvelá príležitosť pre všetkých, ktorí chcú prekonať svoje hranice, zlepšiť svoje zdravie a stretnúť sa s rovnako naladenými jednotlivcami.

Registrácia na podujatie už je otvorená a môžete si zabezpečiť svoje miesto na Spartan Race v Šamorínena oficiálnej stránke podujatia. Tak neváhajte a pridajte sa k tomuto jedinečnému zážitku.

Diskusia

komentárovActiveLand.sk team


Verified by MonsterInsights