.
.

Svet podujatí

.

Veľká cena SR už tento víkend!


Trinásta OMV MaxxMotion Veľká cena Slovenskej republiky preteky automobilov na okruhu SLOVAKIA RING s bohatým programom a najväčším počtom áut v histórii! Už teraz 19. až 21. augusta!

Národné šampionáty Slovenska, Česka, Maďarska, Slovinska, Chorvátska, Srbska, Rakúska a Poľska, Stredoeurópska trofej FIA CEZ v šprintoch a vytrvalosti, pohárové seriály Abarth, Twingo, Swift Cup a seriály cestovných vozidiel TCR: to všetko sa ukáže v nabitom pretekárskom programe Veľkej ceny SR. Rekordných 245 prihlásených áut do šprintov a 36 do sobotných vytrvalostných pretekov – to sú čísla, ktoré hovoria samé za seba!

Čo uvidíme na trati? Prototyp z 24 h Le Mans Ligier JSP2 Mira Konôpku a jeho tímu ARC Bratislava doplní ďalšia „placka“ Ligier LMP3 v rukách jeho syna Mateja. Po desiatich rokoch sa u nás ukáže aj Maťo Homola za volantom jeho Hyundai Elantra N TCR v seriáli TCR Eastern Europe. K tomu monoposty divízie D2, ale aj superšporty Audi R8 LMS Ultra GT3, Lamborghini Huracán Super Trofeo, Porsche 911 GT3, Ferrari 488 GT3, či Mercedes-Benz AMG GT3. Program na SLOVAKIA RINGU bude skutočne bohatý.

Doplnia ho samozrejme sprievodné akcie. Okrem dvoch autogramiád to bude napríklad spanilá jazda Joža Ráža na legendárnej „Rabake“ v nedeľu pred hlavným šprintom veľkej divízie D4. Počas celého víkendu budú otvorené všetky časti areálu SLOVAKIA RING, ktoré obohatí ďalší program: motokáry, zoo Malkia Park, Vojenské múzeum, jazdy na obrnenom transportéri, tuningová šou a samozrejme mnoho detských atrakcií.

Víkend štartuje v piatok 19. augusta voľnými tréningami a kvalifikáciami. Sobota aj nedeľa budú najmä o množstve napínavých šprintových pretekov a jedných vytrvalostných s výmenou jazdcov.

OMV MaxxMotion Veľká cena SR preteky cestných automobilov na okruhu – to sú fantastické autá, dramatické súboje, skvelý zvuk motorov a bohatý celovíkendový program. Vstupenky sú v predaji na webe okruhu, alebo priamo na mieste.

Diskusia

komentárov
Verified by MonsterInsights