.
.

Svet podujatí

.

WTCC s veľkými novinkami


Majstrovstvá sveta cestovných automobilov FIA WTCC 2016 začínajú tento víkend vo Francúzsku. SLOVAKIA RING je v kalendári zapísaný hneď ako druhé podujatie v sezóne a to 15.-17.4.2016.

Špička svetového motoršportu zavíta na SLOVAKIA RING už po piatykrát. Šampionát prináša viaceré zmeny v tímoch i nové tváre. Minuloročná dominancia Citroenu a jeho dvoch najlepších pilotov – úradujúceho dvojnásobného šampióna José María Lópeza (ARG) a štvornásobného majstra sveta Yvana Mullera (FRA) – dostane určite konkurenciu aj v podobe nového hráča vo WTCC – automobilku Volvo.

Jednou z najdôležitejších zmien je dlho očakávaný príchod práve nového továrenského tímu: Polestar Cyan Racing predstavil krásne modrasté Volvo S60 Polestar TC1, ktoré osedlajú zatiaľ dvaja švédski (ako inak) pretekári – Fredrik Ekblom a Thed Björk. V predsezónnych testoch ukázali, že s nimi bude treba počítať!

Viac inforámcií o podujatí a lístky za zvýhodnené ceny v predpredaji nájdete na www.slovakiaring.sk , v sieti Ticketportál a v našom KALENDÁRI.

Diskusia

komentárov
Verified by MonsterInsights