.
.

Svet podujatí

.

Beh pre deti – fotoreport


Počas uplynulého víkendu sa opäť zišli priaznivci behu a dobrých skutkov na Partizánskej lúke. Už po ôsmi krát sa tu konal charitatívny beh 21.km pre deti organizovaný linkou detskej istoty. Cieľ bol teda jasný, podporiť túto organizáciu každým eurom vyzbieraného zo štartovného každého bežca, ktorý sa takto rozhodol podporiť dobrú vec. Túto charitatívnu akciu prišli podporiť aj známi ľudia.
Dovolím si spomenúť pána Nesrovnala primátora mesta Bratislavy, ktorý ako sám povedal sa tešil na beh a na podporenie linky detskej istoty. Rád by som spomenul aj bývalého predsedu NRSR pána Dzurindu, ktorý si rád príde zabehať. Neprišiel však sám, prišiel aj s dcérami, ktoré bok po boku utekali skoro až do cieľa. Na záver by som ešte chcel spomenúť dobrého kamaráta, tak isto aj komentátora behov a tak isto aj známeho bežca pána Leskovského, alias Leskyho. Na beh sa taktiež nesmierne tešil a tiež prišiel obhájiť víťazstvo v kategórii 50 rokov plus.

Koniec koncov sa tak isto všetci tešili na tento beh, ktorí si radi odbehli.

Foto a text:Marián Bartoš

Diskusia

komentárovMladý, dynamický fotoreportér s dušou pretekára, ktorého najviac oslovuje auto-moto šport, nepohrdne ani náročnými bežeckými pretekmi a rád si oddýchne pri kultúrnych podujatiach a na dobrom festivale modernej a klasickej hudby.


Verified by MonsterInsights