.
.

Svet podujatí

.

Downmall Tour Bratislava 2016


Kto navštívil v sobotu 13.2.2016  popoludní nákupné centrum Central v srdci mesta Bratislavy bol v obavách či je na správnom mieste.
Naskytol sa mu pohľad na rozmanité prekážky a skoky na ktorých sa preháňali samí jazdci na horských bicykloch.
Niet sa ale čomu čudovať. Zastávku tu mal unikátny pretek horských bicyklov známy aj ako Downmall Tour pod taktovkou Eastern Gravity.
Tento pretek bol už piatou zastávkou v európskych mestách. Predchádzajúce preteky sa konali v Hannoveri, Berlíne, Frankfurte a v Budapešťi.
Tieto unikátne preteky prilákali tisíce divákov, bratislavské obchodné centrum sa tiež mohlo pochváliť bohatou účasťou divákov, vkeď prišlo viac ako 2000 luďí.
Okrem samotného rýchlostného preteku mohli diváci zhliadnuť freestyle exhibície MTB a BMX a taktiež si skúsiť byt bajkerom, aj keď nie naozaj,ale na hernej konzole.
Kto neprišiel môže banovať,ale môže to napraviť.Ďalšou zástavkou bude susedná Praha,tak hor sa do pretekov.
Bližsie info o preteku Tu:http://www.redbull.com/sk/sk/bike/events/1331773802659/downmall-2016-mtb-dh-freestyle-nakupne-centrum-informacie-program-zastavky

Foto a text:Marián Bartoš

Diskusia

komentárovMladý, dynamický fotoreportér s dušou pretekára, ktorého najviac oslovuje auto-moto šport, nepohrdne ani náročnými bežeckými pretekmi a rád si oddýchne pri kultúrnych podujatiach a na dobrom festivale modernej a klasickej hudby.


Verified by MonsterInsights