.
.

Svet podujatí

.

1. časť fotoreportu z GOLEM FUN DAY 2016


Všetci priaznivci zdravého životného štýlu a cvičenia sa opäť po roku zišli pred budovou Eurovei, aby využili posledné hrejivé lúče a dobre si zašportovali na zdravom vzduchu. Golem club sa tu na  námestíčku Eurovei rozložil a pripravil tak deň plný  športu, výziev, zábavy, a skvelých výhier.
Zároveň odštartoval charitatívnu zbierku GOLEM ANJELOM! Začiatok celej tejto akcie bol plánovaný na  desiatu hodinu za príhovoru Martina Nikodýma, ktorý predstavil partnerov, program a aktivity na námestí.
Po príhovore nasledovala rozcvička pred Golem Anjel run pod vedením Golem clubu. Začiatok tohto behu sa vzápätí mohol uskutočniť. A tak sa 57 bežcov vydalo na 8.km beh. Prvého v cieli sme vítali Milana Šveca, za ním sa prirútil Gabriel Švajda a tretí sa v cieli objavil René Valent.
O chvíľku neskor sme mohli vidieť aj prvé tri ženy a to prvú Moniku Hurbanovú, po nej pribehla Mária Rodáková a treticu uzavrela Gabriela Kudolová.
Počas behu sa nebežci mohli precvičiť pred pódiom za asistencie trénerov, ktorí im ukázali rôzne cviky s cvičebným náradím alebo aj bez neho.
Nezabúdalo sa ani na najmenších športovcov. Pre nich si BeCool Sport Kids Academy pripravil rôzne športové aktivity. Počas celého dňa sa našlo pre každého dačo. Malým prekvapením počas dňa bola aj bubnová show pri ktorej si prišli na svoje hádam všetci zúčastnený i okoloidúci.
Taktiež spestrením dňa bola aj Vip Challenge Exhibition futbalových reprezentantov Slovanu a následne ich autogramiáda.
Celkom na záver náročného dňa prebehla Golem Challange, kde súťažiaci absolvovali náročne stanovištia, pri ktorých vydali so seba poslednú štipku energie.
Na samotný záver prebehlo vyhlásenie víťazov Golem Challenge, poďakovanie partnerom, účastníkom a divákom a vyžrebovanie tomboly.

Foto a text:Marián Bartoš

Diskusia

komentárovMladý, dynamický fotoreportér s dušou pretekára, ktorého najviac oslovuje auto-moto šport, nepohrdne ani náročnými bežeckými pretekmi a rád si oddýchne pri kultúrnych podujatiach a na dobrom festivale modernej a klasickej hudby.


Verified by MonsterInsights