.
.

Svet podujatí

.

Najočakávanejší koncert roka sa presúva do inej haly. Till Lindemann vystúpi 24. novembra v NTC Aréne v Bratislave!


Spevák skupiny Rammstein Till Lindemann pripravil na jeseň pre fanúšikov niekoľko prekvapení – zverejnil nové klipy a chystá ďalší sólový album. Ten predstaví 24. novembra 2023 na Slovensku na strhujúcej  show plnej pyrotechnických efektov. Jeho mládeži do 18 rokov neprístupný koncert sa presúva z Incheba Expo Arény do NTC Arény. Till pricestuje spolu so štyrmi kamiónmi a dvoma obytnými autobusmi. Na prvom sólovom vystúpení Tilla Lindemanna na Slovensku sa môžete tešiť na dve predkapely!

            Ak ste toto leto nestihli koncert skupiny Rammstein v Trenčíne, máte jedinečnú príležitosť to napraviť. Do bratislavskej NTC Arény príde 24.11. 2023 zahrať charizmatický a kontroverzný Till Lindemann. Talentovaný textár a metalový génius, ktorý nedávno oslávil životné jubileum 60 rokov, ohlásil vydanie ďalšieho sólového albumu. Tentokrát skutočne sólového a to bez Petra Tägtgrena, ktorý bol na jeho predchádzajúcich dvoch albumoch výraznou hudobnou silou. Informáciu uviedol do sveta krvavým klipom k titulnému songu Zunge. A nedávno predstavil dokonca klip, v ktorom spojil skladby Lecker, Nass a Schweiss do jedného minifilmu.

Zunge: https://www.youtube.com/watch?v=1fWproMSKGY

Till Lindemann má na nových projektoch viacerých spolupracovníkov. Lecker a Nass napísal berlínsky producent Daniel Karelly, o Sweiss sa postaral producent Sky Van Hoff, ktorý sa v minulosti podieľal na piesni Ich Hasse Kinder a niekoľkých skladbách skupiny Rammstein, okrem iných Deutschland alebo Zeit.

NSL: https://www.youtube.com/watch?v=83_ekgZ13AY

Novinky predvedie charizmatický nemecký umelec na tohtoročnom európskom turné. Jeho súčasťou je aj Bratislava a Praha, kde predvedie špeciálne úpravy hitov, experimentálne hudobné nápady, fascinujúce videoprojekcie a pyrotechnické efekty. Nebudú chýbať skladby Ich hasse Kinder. Steh’ Auf, Platz Eins alebo Praise Abort.

„Show Tilla Lindemanna pricestuje na štyroch kamiónoch a v dvoch obytných  autobusoch. Jeho sprievod zahŕňa 50 ľudí, ktorí sa dokonale starajú o bezpečnosť a organizáciu koncertu. V Bratislave bude mať dve predkapely, špeciálne efekty a videoprojekciu. Nič podobné ste ešte nezažili, máte sa na čo tešiť,“ pozýva na koncert organizátor akcie spoločnosť Ticketmedia   Talentovaný hudobník celosvetovo známy silnými textami inscenuje naživo svoje skladby dramaticky, provokatívne až šokujúco. Organizátor podujatia spoločnosť Ticketmedia s.r.o. preto upozorňuje, že koncert je určený osobám starším ako 18 rokov. Zakúpené vstupenky na pôvodný termín zostávajú v platnosti.

Diskusia

komentárov
Verified by MonsterInsights