.
.

Svet podujatí

.

Biatlonový víkend v Boroch


budúci víkend (6.- 7.2.2016) sa v Bratislavskom nákupnom centre Bory Mall bude organizovať v poradí už druhý ročník biatlonového podujatia pre verejnosť – Biathlon Mania Shoot & Run. Návštevníci budú mať nielen možnosť stretnúť niektorých biatlonistov naživo, ale si aj vyskúšať biatlonovú techniku streľby či bežkovania.

Na podujatí bude možné si vyskúšať biatlon na špeciálnych slide boardoch, v kombinácií s laserovou strelnicou.Použitie slide boardov i laserovej strelnice je v našich končinách úplne neštandartné, o to viac, ak hovoríme o zapojení verejnosti. Slideboardy väčšinou používajú hokejisti, korčuliari, ale slúžia tiež dobre na simuláciu bežkovania. Preto sme si ich výlučne pre toto podujatie dali doviezť až z Čiech.”, ozrejmuje problematiku Dušan Šimočko, bývalý biatlonový reprezentant SR na ZOH z roku 2010 a zástupca značky Apeom na Slovensku.

Podľa slov organizátorov sú netradičné na eventoch aj laserové pušky, avšak tie si už vďaka predošlým podujatiam niektorí mohli vyskúšať.

Asi najväčším ťahákom tohtoročného podujatia bude hlavná cena – laserová puška značky APEOM od spoločnosti laserovepusky.sk, o ktorú sa bude dať súťažiť práve na spomínaných slideboardoch a laserovej strelnici. Disciplína je jednoduchá – stačí na slideboardoch “odjazdiť” istú vzdialenosť, odstrieľať na si na strelnici všetky terče a v záverečnom šprinte na slideboardoch súpera predbehnúť. Víťaz, účastník s najlepším časom z celého víkendu, vyhrá pušku.

laserova_biatlonova_puska

Hlavným ťahákom podujatia bude táto laserová puška z limitovanej edície značky Apeom s názvom Slovak biathlon. Dodávateľom na SR sú laserovepusky.sk

Okrem športovej časti sú pre návštevníkov pripravené aj statické strelnice, kde si môžu vyskúšať čisto streľbu a o “kultúrny program” sa postarajú známe tváre slovenského biatlonu.

Porozprávať o biatlone, tréningoch, či celkovo o živote prídu Matiaško, Šimočko, či medialista Pavol Hurajt. V prípade, že sa rozhodnete navštíviť podujatie aj s deťmi, súčasťou podujatia bude aj doplnkový program na rôznych stanovištiach v rámci nákupného centra.

Všetky informácie o podujatí nájdete na webovej stránke www.mestskybiatlon.sk, alebo na facebooku pod označením Biathlon Mania Shoot & Run. Program nájdete čoskoro uverejnený aj na facebookovej či webovej stránke OC Bory Mall.

Toto podujatie vám prináša hra Biathlon Mania, celosvetová online biatlonová hra.

Tešíme sa na vašu účasť a pevne veríme, že sa vám na podujatí bude páčiť!

Diskusia

komentárov
Verified by MonsterInsights