.
.

Svet podujatí

.

Lucie Bílá na Slovensko opäť prinesie Bílé Vánoce !


Stálica československej hudobnej scény, Lucie Bílá, svojich fanúšikov každoročne obdarúva svojimi vianočnými koncertami pod tradičným názvom Bílé Vánoce Lucie Bílej, inak to nebude ani tento rok.

Jedna z najvýraznejších tvárí československej hudobnej scény, ktorá sa pravidelne a rada vracia koncertovať na Slovensko, si pre fanúšikov pripravila aj tento rok sériu koncertov predvianočnom čase, ktoré mali veľký úspech aj v minulosti. Preto sa s nimi Lucie na Slovensko opäť vracia.

Spoločne s klaviristom a hudobným producentom Petrom Maláskom pre túto príležitosť vybrali zostavu songov, ktoré patria medzi celosvetovo najúspešnejšie melódie dokonale ladiace s tými najkrajšími dňami v roku.

Po celoročnom koncertovaní a účinkovaní v muzikáloch sa  Lucie Bílá už niekoľko rokov predstavuje v jemnejšej forme. Svojim fanúšikom tak spríjemňuje predvianočný čas tradičnými vianočnými koncertmi, z ktorých dýcha láska, pokoj a kúzelná atmosféra blížiaceho sa Štedrého dňa. Repertoár týchto koncertov je prispôsobený práve tomuto čarovnému obdobiu.

 „Milujem vôňu Vianoc, ich láskavosť a nehu, ktorú vzbudzujú v ľuďoch a ich kúzlo, ktoré sa snažím preniesť aj do svojich koncertov. Vianočné turné, ktoré s mojím tímom chystáme, bude láskyplným pohladením nielen pre ľudí, ktorí za nami prídu, ale aj pre mňa. Keby som mohla, spievam vianočný repertoár po celý rok,“ hovorí s úsmevom Lucie Bílá.

[ngg src=“galleries“ ids=“1″ display=“basic_thumbnail“ thumbnail_crop=“0″]

V dokonale premyslenej koncertnej logike a mimoriadnej hudobnej kvalite budú fanúšikovia môcť počuť songy z oboch vianočných albumov. Od svetoznámych amerických štandardov typu Rolničky, Lední šou alebo Šťastné svátky v ten den cez modernú českú klasiku Purpura či tradičný Slyš chór až po piesne s chrámovým alebo klasickým nádychom ako sú Tichá noc, Panis angelicus či Ave Maria. Bonbónikom je Desatero, nepochybne kultový song Hallelujah z repertoáru Leonarda Cohena. Spevácky brilantné, aranžérsky dotiahnuté vianočné potešenie, aké vie poskytnúť len Lucie Bílá a jej výborní spolupracovníci.

Vystúpi v dvanástich slovenských mestách a turné vyvrcholí 16. 12. v bratislavskom NTC s Orchestrom a zborom Petra Maláska, českým chlapčenským zborom BONI PUERI, ako hosť vystúpi aj Jan Bendík, s ktorým speváčka naspievala nový duet s názvom Jednu malou chvíli.

So Slovenskom sa Lucie rozlúči na druhý deň 17. 12. v Partizánskom.

Vstupenky  na vianočné turné Lucie Bílé nájdete na www.ticketportal.sk.

Vianočné koncerty Lucie Bílé majú vždy neopakovateľnú atmosféru. Speváčka hovorí: „Zoberte niekoho, koho máte radi a prídite za mnou, urobíme si spolu prekrásne Vianoce!“

28. novembra štartujú v Žiline Bílé Vánoce Lucie Bílé!

BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ 2022

Koncerty sú s klavírnym doprovodom Petra Maláska:

28.11.2022 Žilina,

29.11.2022 Košice,

30.11.2022 Michalovce,

01.12.2022 Lučenec,

02.12.2022 Ružomberok,

03.12.2022 Banská Bystrica,

07.12.2022 Sereď,

08.12.2022 Trenčín,

09.12.2022 Piešťany.

Koncert s Orchestrom a zborom Petra Maláska, Českým chlapčenským zborom BONI PUERI, a Jan Bendík –  16.12.2022 Bratislava NTC

Koncert s Orchestrom a zborom Petra Maláska, Jan Bendík – 17.12.2022 Partizánske

Diskusia

komentárovActiveLand.sk team


Verified by MonsterInsights