.
.

Svet podujatí

.

Racing Wheels Day


Kto má rád rýchle kolesá, tak si nenechal ujsť počas tohto víkendu na známom Slovakia Ringu už 15. akciu Racing Wheels Day, ktorú pripravil RacingWheels Team.
Samotný milovníci a majitelia rýchlych áut po krátkej registrácii si mohli jazdiť po okruhu nespočet kôl.
Kto bol nedočkavý už pred samotnou akciou, tak sa mohol zaregistrovať už vopred, tým si ušetril čakanie a hneď tak mohol skočiť za volant a jazdiť si.
Avšak nie skôr ako bola krátka rozprava, kde organizátor povedal dačo o okruhu a bezpečnosti na ňom. Ochudobnení neboli ani diváci, ktorých sa nezišlo až tak veľa ako počas pretekov, ale zato sa mali načo pozerať. Mohli vidieť známe značky,napr. Nissan GTR,ktorý tu bol zastúpený v hojnom množstve.
Taktiež si prišli zajazdiť chlapi s firmy Profi Tuning na svojom Porsche GT3RS s neskutočným výkonom.
Komu nestačilo sa len pozerať, tak si mohol skúsiť okruh aj so svojim tátošom a to cez obednú prestávku počas spanilej jazdy.
Nedá mi ešte nespomenúť Tuningových nadšencov, ktorý sa prišli ukázať so svojimi leštenkami. Takto si symbolicky otvorili tuningovú sezónu v chráme rýchlosti.
Počas dňa nechýbala dobrá nálada,adrenalín,krásne autá a pre hladošov aj občerstvenie.
Takým spestrením boli aj 3. preteky, kde si zmerali sily tí najlepší. Suverénnym víťazom sa stalo Porsche GT3RS 911,konkurenciu mu robil taktiež nabrúsené Porsche GT3RS,Nissan GTR a Chevrolet Corvette Z06.

Foto a text: Marián Bartoš

 

Diskusia

komentárov
Verified by MonsterInsights