.
.

Svet podujatí

.

U13KA OPÄŤ PRÍJEMNE PREKVAPILA, JE VIDIEŤ ZLEPŠENIE


MBK AŠK Slávia TRNAVA – BK Inter Bratislava 13:77 (12:31)
Strelci za Trnavu: Morvay 9, Nemček 3, Bachorík 1
MBK AŠK Slávia TRNAVA – BK Inter Bratislava 24:59 (13:29)
Strelci za Trnavu: Morvay 9, Iwerebor 6, Bachorík, Nemček a J. Veselský po 2
Dnes sme proti lídrovi našej súťaže podali jeden z najlepších výkonov sezóny. Dokonca sme si vyslúžili pochvalu trénera Interu, ktorý vyzdvihol veľký pokrok nášho družstva oproti vzájomným zápasom z jesene.
Chlapcov určite potešila aj návšteva z Bratislavy v osobe bývalého reprezentanta Rančíka (na fotke jasne viditeľný ˘). Škoda, že ste nás dnes nepodporili v takom počte ako minule, rodičia z Bratislavy hrali jasnú presilovku, snáď nabudúce. Napriek prehre sme favorita potrápili hlavne v 1. polčasoch, kedy sme dokázali hrať dokonca vyrovnané partie. Životný zápas odohral Lukáš Morvay, stal sa dnes jasnou hviezdou nášho tímu napriek tomu, že hrá basket iba 6 mesiacov – môže byť vzorom pre svojich spoluhráčov v poctivom prístupe k tréningu aj bojovnosťou v zápase. Pochváliť však musíme každého z hráčov ktorí nastúpili na ihrisko a rovnako tak aj striedačku za neustále povzbudzovanie nášho tímu. Martin Bachorík (vedúci družstva)
SLÁVIA DO TOHO!

Text: Martin Bachorik
Foto: Marián Bartoš a Katarína Vašeková

Diskusia

komentárovMladý, dynamický fotoreportér s dušou pretekára, ktorého najviac oslovuje auto-moto šport, nepohrdne ani náročnými bežeckými pretekmi a rád si oddýchne pri kultúrnych podujatiach a na dobrom festivale modernej a klasickej hudby.


Verified by MonsterInsights