.
.

Svet podujatí

.

2. ročník Veľkej ceny Piešťan


Opäť po roku si Piešťanský motocyklový klub pod vedením Miloša Kluca, Rastislava Martančíka, Jána Horňáka a Tomáša Motyčku v spolupráci s Českomoravskou asociáciou motocyklového športu pripravili pre fanúšikov dvojkolesových tátošov na Piešťanskom letisku 2.ročník Veľkej ceny Piešťan .

Počasie bolo tento rok vľúdnejšie k pretekárom, aj keď v dopoludňajších hodinách sobotných tréningov prišla búrka, po ktorej sa na hodinku trať uzatvorila na následne vysušenie asfaltu.

VC Piešťan som práve v tento deň navštívil. Tréningový deň sa nesie v pokľudnom duchu a tak je čas sa povenovať každému pretekárovi a taktiež návšteve depa, v ktorom sa neustále dačo deje. Od skorého rána som sa venoval dianiu na trati. Pretekári si v ôsmych kategóriách počínali dobre, aj keď zopár nepríjemností sa odohralo.
Počas obedňajšej prestávky vystriedali motorkárov letecký modelári, ktorí sa predviedli so svojimi lietadielkami. Ja som sa počas obednej prestávky odobral spolu s kolegom do depa, v ktorom nám robili spoločnosť šarmantné slečny z PMK , ochotne nám zapózovali pri výkonných motocykloch.

Foto a text: Marián Bartoš

Diskusia

komentárovMladý, dynamický fotoreportér s dušou pretekára, ktorého najviac oslovuje auto-moto šport, nepohrdne ani náročnými bežeckými pretekmi a rád si oddýchne pri kultúrnych podujatiach a na dobrom festivale modernej a klasickej hudby.


Verified by MonsterInsights