.
.

Svet podujatí

.

Trnavská Hit Beach liga 2017


Piesok, slnko, vysoká sieť a lopta vyzýva priaznivcov športu k najobľúbenejšej hre pod slnkom. Takto by sa dal opísať plážový volejbal.
Reč bude o plážovom volejbale, ktorý sa hral v uplynulí sviatočný pondelok.
8. 5. 2017 vo vynovenom Centre plážových športov v Trnave sa po historickej prvej sezóne v extralige žien a 1. lige mužov Hit Trnava a Mládež aktívne pripravili pre  fanúšikov plážového volejbalu Trnavskú Hit Beach ligu 2017
V 1. kole pod názvom Akademické plážové hry sa predstavili  extraligové hráčky, ktoré hrávali za Hit UCM Trnava, prvoligové hráčky a muži, ktorý pôsobili v 1. lige mužov. Prihlásených bolo 24 mixovích dvojíc s ktorých sa zopár nedostavilo, možno aj kvoli chladnému počasiu, ktoré prevládalo do obedných hodín.
Po obede sa piesok ako aj teplota vzduchu zohriala a tak sa hráčom lepšie hralo. Bolo sa na čo pozerať o zaujímavé súboje sa postarala Kostelanská s Mančákom (Kapitánka a manažér), ktorý si v dueloch vybojovali 2.miesto.
Najlepšie sa darilo dvojici Chamulová a Bambula (BaCha), ktorá bolo ako jedno telo. Ich snaha bola ocenená prvým miestom. Bez nepovšimnutia neostala ani dvojica Melišová a Červený (Jedine žeby nie), ktorí išli do tohto turnaja v plnom nasadení. Snažili sa a tak sa im ušlo 3.miesto.
Zemiakovú medailu si odniesla dvojica Ej dam, Brezinová (Pomsta z lesa? BREZA!!! )Neskrývali nadšenie aj keď očakávali lepší výsledok.

Foto a text: Marián Bartoš

Diskusia

komentárovActiveLand.sk team


Verified by MonsterInsights