.
.

Svet podujatí

.

Registrácia na Liptov Ride 2018 už čoskoro spustená


Športový rok 2018 začneme registráciou na tretí ročník štafetových pretekov Liptov Ride, ktoré v apríli opäť spoja zimnú a letnú športovú sezónu a 5 športov – beh, skialp, freeride, bike a kajak. Registrácia sa spustí 1.1.2018 o 18-tej hodine. V minulom ročníku sa kapacita 60 tímov zaplnila za necelý týždeň a podobný rýchly scenár organizátori očakávajú aj pri registráciách na tretí ročník. Chýry o liptovských pretekoch sa dostali až za hranice. Tretí ročník si nenechajú ujsť stálice a prihlásiť sa chystajú vraj aj zahraničné tímy. Preto ak chcete byť súčasťou Liptov Ride 2018, dlho neváhajte a registrujte svoj tím včas. Zmeny členov je možné nahlásiť až do 15.2.2018

Okrem tímov na pretekoch štartujú aj jednotlivci, ktorí tak v jeden deň obúvajú tenisky, lyžiarky a sadajú na bicykel i do kajaku. Táto kategória nie je limitovaná a je veľmi obdivovaná.

Súčasťou pretekov možeš byť ako športovec, fanúšik alebo dobrovoľník a podielať sa na výnimočnej športovej atmosfére. Vidíme sa v sobotu 7.4.2018 na Areáli vodného slalomu, v Jasnej na Lúčkach a večer na afterparty v Dome kultúry.

Žiadny šport nie je na Liptove prekážkou. Príď sa presvedčiť: https://www.facebook.com/events/997967887010444/

Video z druhého ročníka:

Diskusia

komentárov
Verified by MonsterInsights