.
.

Svet podujatí

.

Registrácia na mestský biatlon spustená!


Prvý ročník Biathlon Mania Shoot & Run, konajúceho sa 16.8.2015 v Bratislave na Železnej Studienke, je unikátne športové podujatie, kde organizátori chcú širokej verejnosti priblížiť biatlon, jeden z najúspešnejších olympíjských športov. Športovci po registrácii budú môcť zabehnúť takmer 2 km dlhú trasu, kde ich počas behu čaká strelnica – streľba z laserových pušiek. Po odbehnutí  bude bežcom na časomiere zaznamenaný čas, pred koncom podujatia budú vyhlásené výsledky.

Počas podujatia si tak na svoje prídu bežci, ktorí si chcú vyskúšať letnú formu biatlonu, či rodiny s deťmi, alebo športoví fanúšikovia. Organizátori navyše pozvali aj niekoľko známych slovenských športovcov, medzi nimi najúspešnejší slovenský biatlonista Pavol Hurajt, futbalista Filip Šebo, bývalý reprezentant na ZOH Dušan Šimočko, či Danka Barteková, slovenské strelecké eso. Tešiť sa môžete aj na známe slovenské triatlonistky Peťu Fašungovú a Kiku Néč Lapinovú, či rôzne známe športové tímy.

Prvý ročník Biathlon Mania Shoot & Run slávnostne otvoria známe športové tváre zo slovenského športu o 11:00, registrácia a preberanie štartovných čísiel začína už od 10:00. Po oficiálnom otvorení budú odštartované prvé skupiny zaregistrovaných bežcov, ktorí budú v určených časových intervaloch štartovať počas celého dňa. Počas dňa návštevníkov podujatia čaká aj biatlonová exhibícia v podaní slovenských biatlonistov, program v amfiteátri, či program pre deti s animátormi. Podujatie sa končí o 17:30, vyhlásením výsledkov a odmenením víťazov.

V prípade, že by ste sa chceli registrovať na podujatie, môžete tak urobiť priamo na webovej stránke organizátorov: www.mestskybiatlon.sk, prípadne až priamo na mieste.
Propozície nájdete aj v našom KALENDÁRI

Diskusia

komentárov
Verified by MonsterInsights