.
.

Svet podujatí

.

Novoročný beh v Trnave


Tak ako na Nový rok,tak po celý rok.
Takto si povedali ženy, muži a mládež na Novoročnom behu-memoriáli Ladislava Kmeča v „malom Ríme” Trnavy, ktorý sa uskutočnil 1.1.2016.
Prišli si zabehať po búrlivej silvestrovskej noci a trochu vyhnať s tela „opičku” a načerpať čerstvého ducha.
Tento beh patril do obľúbenej Trnavskej bežeckej trilógie 2015/2016.
Bežalo sa po nenáročnej časti mesta, aj keď novoročné počasie spôsobilo nejednému účastníkovi behu vrásky na tvári a malé pády na klzkých cestičkách. Dĺžka trate bola 6 km,takzvane 4 okruhy po mestskej časti. Skrátená trať pre žiakov a žiačky merala 1,5 km.

Súťažilo sa v nasledujúcich kategóriach :žiaci a žiačky do 15 r, muži do 39 rokov, od 40 do 49, od 50 do 59, nad 60, ženy do 39 rokov, nad 40 rokov
Celkovo zúčastnených bežcov bolo cez 300 z Česka, Francúzska, Rakúska a SR na ktorých čakalo v cieli 250 krásnych medailí,ktoré pripravili členovia z AK AŠK Slávia Trnava pod vedením Vladimíra Gubrického, Mariána Hammela a Ondreja Puškára. Viac menej každý sa stal víťazom, tým najlepším avšak patrilo miesto na stupňoch víťazov.

Výsledky si môžte pozrieť TU:http://www.hrdosport.sk/Online?CompetitionId=102

Zúčastnením bežcom prajem v tomto Novom Roku 2016,veľa úspešne odbehnutých kilometrov a veľa zdravia a taktiež organizátorom,menovite Ondrejovi Puškárovi a  komentátorovi Jaroslavovi Lieskovskému veĺa športových a súkromných úspechov v roku 2016.

Foto a text:Marián Bartoš.

Diskusia

komentárovMladý, dynamický fotoreportér s dušou pretekára, ktorého najviac oslovuje auto-moto šport, nepohrdne ani náročnými bežeckými pretekmi a rád si oddýchne pri kultúrnych podujatiach a na dobrom festivale modernej a klasickej hudby.


Verified by MonsterInsights