.

Svet podujatí

.

Extraligové bratislavské derby

V bratislavskom derby prehral líder tabuľky a obhajca titulu Slávia EU s 1. Bratislavským volejbalovým klubom na domácej palubovke 0:3 a zaznamenal druhú prehru v sezóne.
V oboch prípadoch nestačil na 1. BVK. Slávia mala v prvom a najmä v druhom sete (20:15) viacbodový náskok, ale nedokázala to dotiahnuť do úspešného konca.  Bojovné hráčky 1. BVK skóre otočili a v treťom sete už dominovali.
Slávia naposledy nezískala ani jeden set v extraligovom zápase 29. novembra 2014, keď prehrala v Spišskej Novej Vsi 0:3.
V domácej hale Mladosť prehrala Slávia prvýkrát od 28. marca 2015, keď v semifinálovej sérii podľahla Pezinku 2:3.

Volejbalistky 1. BVK potvrdili výbornú formu a v nadstavbe vyhrali  všetkých šesť zápasov. V extralige naposledy prehral tím Tomáša Vargu 22. decembra.